Готуйте гаманець. В яку копійку обійдеться День Святого Валентина?

romanticheskii-ujin_658x411  Хоча 14 лютого і вважається дуже романтичним святом, але романтика нині коштує дорого. До того ж продавці вже звикли добре наживатися під час свят, тому інколи ледь не вдвічі підвищують ціни на популярні товари. Тож, порада перша – вибираючи подарунки на день Святого Валентина, розраховуйте мінімум на 50 грн. на квіти.

  Попри це, 14 лютого чоловіки не можуть обійти стороною квіткові магазини. Якщо запитати будь-якого чоловіка «Що подарувати дівчині на день святого Валентина?», він однозначно відповість: «Обов’язково – квіти!».

  Наші кореспонденти з’ясували, на скільки подорожчають квіти для коханих і що подарувати дівчині на День святого Валентина, щоб не розоритися і підкорити її серце. Спираючись на прогнози квіткарів, ми порахували, скільки будуть коштувати в День Святого Валентина найпопулярніші квіти. За прогнозами, роздрібні ціни на квіти в День Святого Валентина виростуть на 20-30%, а деякі особливо улюблені народом букети можуть подорожчати і на 50%.оо

  Маркетолог Ольга Ніколаєнко зазначає, що найбільш популярні букети – це червоні троянди та серця з квітів. «На них, як правило, ціни і ростуть, – говорить фахівець. – Разом з тим, інтернет-магазини, зазвичай, підвищують ціни не так сильно, як ларьки та квіткові магазини – максимум на 15%. Але ж не всі ризикнуть замовляти живі квіти в інтернеті, та й звичайнісіньких букетів там мало. В основному дорогі композиції».

  Деякі продавці вже встигли підняти ціни на квіти напередодні Дня Святого Валентина. Наприклад, в ряді інтернет-магазинів нам сказали, що ціни на букети до 14 лютого вже підвищуватися не будуть.

  У роздрібній торгівлі така картина спостерігалася рідше. З опитаних квіткарів, тільки один повідомив, що ціни у нього 14 лютого не підвищяться. Для порівняння – одна троянда в залежності від якості коштує від 15 до 30 грн, а один тюльпан – 12 грн.

  Для тих же, у кого фінансове становище дозволяє витратити на подарунки на день святого Валентина кілька сотень гривень, можна замовити серце з троянд, коштує воно від 700 до 2000 грн. За 1200-1700 грн. флористи створять для вашої коханої дівчини іграшкового ведмедика з квітів.

  Користуються популярністю букети в незвичайній упаковці, наприклад, тюльпани в сумочці або відрі (350-500 грн.), Букети разом з коробкою цукерок і м’якою іграшкою (270-300 грн.)

Зайчик з квітів 750 грн

Зайчик з квітів 750 грн

Квітковий ведмедик 1200 грн

Квітковий ведмедик 1200 грн

 

 

 

 

 

Корзина квітів з цукерками 510 грн

Корзина квітів з цукерками 510 грн

Котик з квітів 4200 грн

Котик з квітів 4200 грн

Цей запис був опублікований в Свято наближається. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *