День Святого Валентина очима вишнівчан

20130213124532  Наближається найромантичніше свято року – день Святого Валентина. Існує безліч легенд щодо походження цього свята. Найпопулярніша з них розповідає про закоханого священика Валентина, який написав листа з освідченням в коханні (валентинку) і підписав його «Твій Валентин». Страта безнадійно закоханого священика відбулася 14 лютого 269 року. Зараз для нас цей день став днем вшанування кохання та відданості, а Святий Валентин – покровителем всіх закоханих.

  Користуючись нагодою ми вирішили дізнатися у мешканців Вишневого: як вони ставляться до Дня всіх закоханих, що про нього знають та як будуть святкувати?

«Ми з чоловіком на такі свята даруємо одне одному не матеріальні подарунки, а такі, які можна було б запам’ятати на все життя. Це може бути приємна вечеря або гарно проведений час. Скоріше за все цього разу буде романтична вечеря»,ділиться з нами своїми планами Лілія. Не забула вона і історію виникнення цього прекрасного свята.

78d7ae6ce87c4f49c329726dadc29412  Зоя Миколаївна також чудово ставиться до Дня Святого Валентина та знає його історію: «У давні часи, коли було заборонено вінчання, жив священик Валентин, який таємно вінчав закоханих. За це його приговорили до страти. Тепер на його честь святкують День Святого Валентина.  Це свято прийшло до нас не так давно, але у зв’язку з тим, що це свято любові – воно завжди буде гарним!»

  На жаль, чоловіки трошки менше знають про День закоханих, ніж жінки. Пан Микола вважає це свято церковним та поважає Святого Валентина, як і всіх святих.

  Деякі молоді хлопці, наприклад, Вадим зараз не закохані, тому не будуть святкувати. Але історію хоч приблизно, та знають: «День Святого Валентина…чудове свято для закоханих. На жаль, я до них ніяк не відношусь – я не закоханий. Я знаю, що був такий священнослужитель, який вінчав закоханих, але не можу сказати з якої країни це свято прийшло до нас».

  Мешканець Вишневого Віктор приготував дуже романтичний подарунок своїй коханій дружині: «Один подарунок – тюльпани, вирощені в горщику (не зрізані, den_svyatogo_valentina_8_0звичайно). Вони довго стоятимуть і  це оригінально. Крім того хочу зробити чашки з нашими фотографіями».  А вишнівчанам він бажає, аби було менше негараздів та сварок у сім’ях, між рідними, близькими та друзями. Завжди думали про своє здоров’я, добробут рідних та кожен день проживали у злагоді, мирі та коханні.

  Не всі вишнівчани знають романтичну та водночас трагічну історію кохання Святого Валентина та Юлії. Прикро, що багато людей не святкуватимуть День закоханих, а деякі взагалі вважають його комерційним святом.

  Будемо сподіватися, що найближчим часом полонених любов’ю у місті побільшає. А напередодні Дня Святого Валентина бажаємо кохання, злагоди та гарного настрою, а всім самотнім – якнайшвидше знайти своє кохання та насолоджуватися цим яскравим почуттям.

Цей запис був опублікований в Свято наближається. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *