Геннадій Олешко звільнився. Хто тепер керує КП «УМГ»?

умг  2016 рік почався для комунальників Вишневого з кадрових змін. З 8 лютого на одному з головних комунальних підприємств міста – «Управління міським господарством» новий керівник. Хто він?

  Коли знаного комунальника Богдана Особу на посту керівника КП «УМГ» змінив Геннадій Олешко, мало хто зрозумів цей крок міського голови. Але Геннадій Олександрович спокійно і методично переформатував команду своїх управлінців, привів з собою хороших виконавців і вистроїв систему роботи КП на високому і якісному рівні. Місто, як і в попередні роки, було чистим та прибраним, ЖЕДи робили спокійно, суттєво зросли темпи і обсяги інвестиційних і ремонтних робіт.

  Але ніщо не стоїть на місті, і ось знов в керівному складі КП «УМГ» відбуваються вагомі зміни. Геннадій Олешко і Сергій Великий звільнилися. Міський голова Ілля Діков прийняв рішення про призначення керівником комунального підприємства Віктора Валентиновича Гаращука.

к43е4  Хто такий Віктор Гаращук? Народився чоловік у Вишневому у 1968 році. Одружений. Виховує сина. Живе у Вишневому. Віктор Валентинович професійний будівельник. У 1995 році закінчив Київський національний університет будівництва та архітектури. Всі ці роки працював будівельником. Пройшов шлях від виконроба до керівника будівельної фірми. Був членом виконавчого комітету Вишневої міської ради попереднього скликання. Брав участь у всіх засіданнях виконкому. Добре обізнаний у міських справах і має хороші стосунки з усіма керівниками міста.

  У редакції «Моє Вишневе» з’явилася інформація, що начальник житлово-комунального відділу виконкому Олександр Волков та Віктор Гаращук добре знають один одного та вже багато років товаришують. Як чиновник прокоментує призначення одного з ключових міських комунальників? «Дійсно, я знаю Віктора Валентиновича більше тридцяти років. Один час ми жили поруч в одному будинку. Віктор по-справжньому порядна і надійна людина. Серед його рис виділяється спокійна вдача, намагання глибоко вникнути у суть будь-якого питання, прискіпливість та організованість. Я вважаю Віктора Гаращука фахівцем високої кваліфікації та відповідальним керівником. Він не цурається ніякої роботи і все вміє. Має спокійні і дружні стосунки з усіма людьми, які впливають на проблеми міста. Під час засідань виконавчого комітету, при розгляді різних питань, завжди намагався розібратися у суті проблеми і мав свою власну точку зору, яка не залежала від думок інших членів виконкому. І ще я б підкреслив його почуття справедливості. Віктор Валентинович весь час живе у Вишневому, і безумовно любить це місто. Отже, буде прикладати максимум зусиль для того, аби тримати високу планку Вишневого», – зауважив Олександр Волков.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *