Про деякі рішення сесії міської ради, які можуть зацікавити вишнівчан

Ky-_GdbxVWM  Наразі триває засідання VII сесії Вишневої міської ради VII скликання. На розгляд депутатського корпусу виносяться важливі питання життя міста, з якими ви можете ознайомитися далі.

  На початку сесії зі зверненням до депутатів звернувся депутат Василь Лисевич щодо недостатньої роботи із захисту правопорядку в місті. Зокрема, претензії були спрямовані формуванню «Щит».

Pwaz0eKZ_sk  Звертає на себе увагу рішення «Про внесення змін до пункту 2.1 рішення XLVI сесії міської ради VI скликання від 29.01.2015 «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків на території міста Вишневе». Це рішення приймається у відповідності до внесених змін у Бюджетний та Податковий кодекси України від 24.12.2015 року. А саме вносяться зміни і пункт 2.1 вже прийнятого Положення  про встановлення податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, викладається у новій редакції. В цьому пункті чітко визначається хто є об’єктом оподаткування на нерухоме майно.

  Перерахуємо основні об’єкти оподаткування – житлові будинки садибного типу та квартирного типу різної поверховості; прибудови до житлових будинків; квартири в житлових будинках; котеджі для постійного та тимчасового проживання; кімнати в комунальних квартирах; дачні будинки, а також споруди нежитлового фонду – готелі, офісні будівлі, торгівельні будівлі, гаражі, промислові будівлі та склади, будівлі для публічних виступів, господарські присадибні будівлі.

  А ось хто не є об’єктом оподаткування – об’єкти нежитлової і житлової нерухомості, які перебувають у власності органів SU0x09XABcgдержавної влади, місцевого самоврядування, а також бюджетних неприбуткових організацій; гуртожитки; дитячі будинки сімейного типу; нерухомість дітей-сиріт; нерухомість аварійного стану; нерухомість малого та середнього бізнесу, що впроваджують свою діяльність у МАФах та ринку; споруди сільськогосподарських виробників; нерухомість організацій інвалідів, об’єкти релігійних громад; будівлі дошкільних та загально освітніх закладів.

  Інше цікаве рішення, яке сьогодні розглядається сесією – створення комунального підприємства «Центр державної реєстрації Вишневої міської ради». Отже тепер, у відповідності до заходів з децентралізації влади, у місті буде створено свій реєстраційний центр, який буде контролювати, супроводжувати, реєструвати і видавати всі необхідні документи з питань власності, речових прав та багато похідних питань цього напряму. Крім того, центр буде проводити реєстрацію юридичних осіб на території міста, проводити технічну інвентаризацію, оцінку і паспортизацію об’єктів нерухомості. Буде проводити оціночну діяльність і багато іншого.  Для мешканців міста таке рішення є дуже вигідним.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *