Позачергова сесія міської ради. На що йде місто заради розблокування бюджету?

IMG_119921 січня 2016 року відбувається позачергова сесія міської ради. Головне і єдине питання – розблокування бюджету міста, який не приймало районне фінуправління. В чому тут фішка?

Коли наприкінці грудня депутати затверджували міський бюджет, то вони виконали Доручення голови районної адміністрації № 31-1 від 09.11.2015 року Смірнової М.М., в якому чітко і однозначно вказувалося, що з 1 січня 2016 року садочки міста переходять в підпорядкування та фінансове забезпечення Києво-Святошинського району. Відверто кажучи, це безглузде рішення. Окрім того, що вони і близько не підходить до принципів децентралізації влади, то ми на прикладі медицини бачимо, що відбувається з міськими соціальними закладами, коли вони втрачають контроль та турботу міської влади.

IMG_1210Отже, 25 грудня депутати міської ради виконали вказівку Але раптом район передумав і вирішив, що садочки залишаються поки що місту. І відмовився затверджувати бюджет міста без фінансування садочків.  Тому міський голова змушений вносити пропозицію щодо корегування бюджету і скликати позачергову сесію. Отже бюджет міста тепер має до себе зарахувати витрати на садочки і культуру у вигляді субвенції з держбюджету в сумі 24 млн.984 тис.грн. І відповідно переглядаються суми доходної і видаткової частини бюджету.

Будемо сподіватися, що це рішення врешті розблокує міський бюджет і він запрацює.

IMG_0543

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *