Холодно!!!

regnum_picture_145311182497292_bigМіністр енергетики та угільної промисдовості України Володимир Демчишин розкритикував підприємства теплокомуненерго за перевищення лімітів використання природного газу в січні, відмітивши, що за відсутності режимів економії, підприємства ТКЕ не отримають від держави компенсацію у різниці тарифів, тим більше, що ця компенсація і не передбачена у бюджеті 2016.

Подібну пересторогу вже отримали і міські теплокомуненергетики. Їм вказано на необхідність з 21 січня зменшити обсяги використання природного газу на виробництво теплової енергії. Бо інакше…..!

На сьогодні режим роботи тепловиків приблизно такий. Котельні міста гріють і розганяють по місту теплоносій в межах 75 градусів. Цього вистачає для забезпечення нормального теплового стану житлового фонду та підігріву гарячої води. При наявній морозній погоді кожного дня котельні міста випалюють приблизно по 100 000 куб метрів газу. В грудні це було приблизно по 80 000 куб.м.

imageПрогноз погоди вказує, що морозна погода протримається практично до кінця січня. Отже, щоб утримувати ситуацію в місті і не зменшувати тепловий режим в квартирах вишнівчан, з понеділка 18 січня керівництво Вишнівськтеплоенерго знов поновлює роботу потужного котла на твердому паливі . Це дасть можливість в сутки додатково економити до 30 відсотків газу і місто зможе і виконати умови економії і забазпечити необхідний баланс тепла. Саме в таких умовах можно з подякою згадати далекоглядність наших комунальників і керівництва, коли у 2015 році практично першими на Україні оснастили котельні промисловими альтернативними котлами.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

One Response to Холодно!!!

  1. Віктор says:

    Котельні міста Вишневого на твердому паливі слід облаштувати фільтрами, щоб не задимлювали повітря. Наприклад, інший раз йдеш повз третю чи четверту школу,де встановлені такі котельні, і як погода відповідна та дим іде вниз, то смердить сильно. А дітки сидять там цілий день… Тай ще навколішні будинки окурюють ці котельні. Треба дбати не тільки про тепло , а й про здоров’я громадян.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *