Вишневе ще – і як місто контрастів

Копия CAM00021Чому? Бо часто не встигаєш втомитися від полярних намагань одних – зробити моє Вишневе чистим, охайним, комфортним, а інших – звести всі ці старання нанівець, до «нуля».

І це дійсно так. У той час, коли комунальні служби від зорі до зорі працюють, прибираючи після нас, часом недбалих і неохайних, сміття, іншим мешканцям навіть до власного майна байдуже.

Центр міста. Перехрестя вулиць Жовтневої та Святошинської. Практично навпроти самісінької міської ради є гуртожиток. От саме деяким його CAM00021мешканцям і байдуже. Хоч у дворі є достатня кількість сміттєвих баків, декому (може, ще не оговталися належним чином від свят – болить голівонька, ніжки не тримають, не несуть?) не до снаги викинути туди сміття з власних осель. Тож і кидають собі поволеньки його прямо на чепурненький дашок магазинчика, що попід вікнами. Тим самим, мабуть, надолужуючи відсутність святкової ілюмінації різнокольоровою гамою мандаринових шкірочок, порваних целофанових пакетів для сміття і навіть… спортивних штанів. Які в когось, більш за все, зірвались із привіконних сушок.

Краса – неймовірна! Відразу ж починаєш розуміти, хто є хто.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *