Солодкі подарунки для дітвори

imagesЗнайома ситуація: купуєш пакуночки з солодощами, сподіваючись зробити дітям приємний сюрприз, а в результаті там знаходиш від сили одну вафельку, дві-три шоколадні цукерки та з десяток звичайних карамельок. При чому часто – незалежно від ціни пакунка.

Такого розчарування можна уникнути, витративши не так багато часу. Як говорив один мій знайомий, навіть у цьому довіряти краще самому собі. Як? Звісно, зробивши такого пакуночка власноруч. Час іще є – тож, до справи!

Така «цукерка»-презент прийдеться до смаку і дорослим, і маленьким. Адже солодощі люблять всі.

Вам знадобиться небагато і часу, і затрат: купкий кольоровий картон чи папір, кольорова фольга (на ваш вибір), ножиці, клей або степлер зі скріпками (кому що до смаку), стрічка для декору. І, звісно, шоколадні цукерки, що їх ви можете придбати в будь-якому магазині на свій смак і… гаманець.5

Розміри «цукерки» (прямокутничка, якого ви потім сформуєте в циліндр як основу цукерки) довільні – залежать від того, скільки солодощів і яких саме ви плануєте покласти. Максимальна його довжина – до 15-20 см. Головне – не забудьте залишити припуск десь у 5 см по боках циліндра.

Сформуйте основу, закріпіть її. Тепер можна обгорнути циліндр папером чи фольгою, залишивши по боках біля отворів «хвостики». Один такий «хвостик» закріпіть стрічкою або за допомогою тонкого скотча. Засипте цукерки і закріпіть аналогічно другого.

Для більшого ефекту кінці обгорткової стрічки 42521_600можна розділити, зробивши за допомогою ножиць «кучерики». За бажання між солодощами можна покласти мініатюрні додаткові подаруночки у вигляді сувенірів. Циліндр із цукерками бажано заповнити до країв, не забуваючи, що «хвостики» кольорового паперу чи фольги не є продовженням циліндра. Якщо їх покладете недостатньо, другий кінець презенту може деформуватися.

Тепер можна дарувати або вішати на ялинку веселі солодкі прикраси.

Цей запис був опублікований в Свято наближається. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *