Залізничникам відмовлено у передачі відомчих гуртожитків місту. Чому?

Cxj5jlFOjWQНа адресу порталу Моє Вишневе звернулися представники Київської дистанції колії Південно-західної залізниці з питанням негативного голосування щодо питання передачі відомчих гуртожитків, розташованих у Вишневому, у власність громади міста. Керівники залізничного підрозділу вказали на той факт, що це не вперше питання « провалюється».

43HWEnvCwlMЩе у квітні 2013 року балансоутримувачі відомчих гуртожитків залізниці почали звертатися до виконкому щодо виконання положень Закону України « Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків». Там чітко вказано, що всі відомчі гуртожитки, за винятком гуртожитків деяких силових структур, мають бути переведені у підпорядкування місцевих громад і на жителів цих категорій гуртожитків мають поширюватися норми зазначеного Закону. Начальник Київської дистанції колії А.Маслов у листі ще у березні 2014 року вказав, що міська рада Вишневого тричі відмовляла надати згоду залізниці розпочати процес зміни відомчої підпорядкованості гуртожитків.3fltYy1Z3Ig

Керівництво залізниці, зокрема Південно-Захіідного підрозділу, чітко і в повному обсязі намагаються виконати положення Закону. Також проведено повну інвентаризацію технічного стану всіх гуртожитків залізниці на території Вишневого. В гуртожитках спланована програма капітального ремонту приміщень, і як ми бачимо, ця програма виконується. Інвентаризація проживаючих виконана. З документацією на будівлі та проживаючих також повний порядок. Як зазначила представник керівництва ДТГО ПЗЗ Людмила Волкова, залізниця відповідально і чітко виконує свої обов’язки. i3UeuKLuaHYГоловна мета подібного переведення підпорядкування – надати можливість мешканцям гуртожитків реалізувати своє право на приватизацію кімнат. Залізниця врахувала так звані списки проживаючих у відомчих будинках по вул. Залізничній та Чорновола для відселення у новобудови, що плануються у Вишневому. Пані Людмила показала нам останній колективний лист проживаючих hDHG_cNe35wу гуртожитку за адресою вул. Першотравнева 6-а. 226 жителів гуртожитку просять депутатів міської ради врахувати їх бажання. Але. Питання знов не проголосоване позитивно. Отже тепер слово за депутатами міської ради. Цікаво буде почути їх точку зору.

Цей запис був опублікований в Життя міста. Закладка на посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *